top of page

 Urbenears Kulaklık Tamiri Ve Beats kulaklık Servisi

Urbenears kulaklıklarında karşılaşılabilecek yaygın arızalar şunlardır:

 1. Urbanears Bir taraftan Ses Gelmiyor veya Zayıf: Kulaklıklardan hiç ses gelmemesi veya sesin düşük olması, genellikle pilde sorun olabilir, bağlantılarda veya cihaz ayarlarında bir sorundan kaynaklanır. Ayrıca, kulaklıkların ses çıkışını engelleyen bir engel olabilir.

 2. Urbanears Mikrofon Sorunları: Kulaklık mikrofonunun çalışmaması veya düşük ses seviyeleri ile iletişim sırasında sorunlar, bağlantı sorunlarından, mikrofonun fiziksel hasarına kadar çeşitli nedenlerle olabilir.

 3. Urbenears Bağlantı Sorunları: Kulaklıkların cihaza sağlam bir şekilde bağlanmaması veya bağlantıda sürekli kesilmeler yaşanması, kulaklıkların işlevselliğini etkileyebilir. Bu sorunlar genellikle kulaklık fişinin veya cihazın bağlantı noktasının hasar görmesinden kaynaklanabilir.

 4. Urbanears Bluetooth Bağlantı Sorunları: Urbanears kulaklıklarında Bluetooth bağlantı sorunları yaşanabilir. Bu sorunlar, cihazlar arasındaki eşleşme sorunları, Bluetooth sinyal gücü veya pil sorunlarından kaynaklanabilir.

 5. Urbanears Kafabandı kırılması: Kulaklıkların düşmesi, ezilmesi veya suya maruz kalması gibi fiziksel hasarlar, kulaklıkların işlevselliğini etkileyebilir ve çeşitli arızalara yol açabilir.

 6. Urbanears Batarya Pil Problemi : Urbanears ulaklığınız enerji almıyor veya şarj almıyor ise pil değişimi gerekli olabilir.

  7. Urbanears kulakiçi şarj kutusu çalışmıyor : Şarj kutusu arızalı veya şarj soket kısmı değişmesi gerekebilir.

  8.Urbanears Ped Değişimi : Yıpranmış veya hasar görmüş kulaklıklarınızın ped değişimini yaparız.

Bu arızaların çoğu, bazı temel adımlar veya profesyonel bir tamir hizmeti ile çözülebilir. Ancak, bazı durumlarda hasarın ciddiyetine bağlı olarak tamir veya değiştirme gerekebilir.

Teknik servisimizdeki Urbanears

tamir hizmetleri:

 1. Urbanears Plattan

 2. Urbanears Plattan 2

 3. Urbanears Plattan ADV

 4. Urbanears Plattan 2 Bluetooth

 5. Urbanears Plattan 2 İçe Kulaklık

 6. Urbanears Plattan 2 Kablosuz

 7. Urbanears Plattan ADV Wireless

 8. Urbanears Plattan Plus

 9. Urbanears Sumpan

 10. Urbanears Medis

 11. Urbanears Reimers

 12. Urbanears Stadion

 13. Urbanears Jakan

 14. Urbanears Ralis

 15. Urbanears Pampas

 

Teknik servislerimizde arızalı Urbanears kulakiçi ve kulaküstü kulaklıklarınızı tamir ediyoruz. Bozuk kulaklıklarınızı bize tamir için kargo ile gönderebilir ya da size en yakın teknik servisimize getirebilirsiniz.

png-transparent-urbanears-plattan-2-head
Urbanears-Alby-True-Wireless-Earbuds-Cha
bottom of page