top of page

Lenovo Kulaklık Tamiri ve Lenovo Kulaklık Teknik Servisi

Lenovo kulaklıklarında karşılaşılabilecek yaygın arızalar şunlardır:

 1. Lenovo Kulaklık Bir Taraftan Ses Gelmiyor veya Zayıf: Kulaklıklardan hiç ses gelmemesi veya sesin düşük olması, genellikle pilde sorun olabilir, bağlantılarda veya cihaz ayarlarında bir sorundan kaynaklanır. Ayrıca, kulaklıkların ses çıkışını engelleyen bir engel olabilir.

 2. Lenovo Kulaklık Mikrofon Sorunları: Kulaklık mikrofonunun çalışmaması veya düşük ses seviyeleri ile iletişim sırasında sorunlar, bağlantı sorunlarından, mikrofonun fiziksel hasarına kadar çeşitli nedenlerle olabilir.

 3. Lenovo Kulaklık Bağlantı Sorunları: Kulaklıkların cihaza sağlam bir şekilde bağlanmaması veya bağlantıda sürekli kesilmeler yaşanması, kulaklıkların işlevselliğini etkileyebilir. Bu sorunlar genellikle kulaklık fişinin veya cihazın bağlantı noktasının hasar görmesinden kaynaklanabilir.

 4. Lenovo Kulaklık Bluetooth Bağlantı Sorunları: Kablosuz Lenovo kulaklıklarında Bluetooth bağlantı sorunları yaşanabilir. Bu sorunlar, cihazlar arasındaki eşleşme sorunları, Bluetooth sinyal gücü veya pil sorunlarından kaynaklanabilir.

 5. Lenovo Kulaklık Fiziksel Hasar: Kulaklıkların düşmesi, ezilmesi veya suya maruz kalması gibi fiziksel hasarlar, kulaklıkların işlevselliğini etkileyebilir ve çeşitli arızalara yol açabilir.

 6. Lenovo Kulaklık Batarya Pil Problemi : Lenovo kulaklık enerji almıyor veya şarj almıyor ise pil değişim gerekli olabilir.

  7. Lenovo Kulaklık Şarj Kutusu Çalışmıyor : Şarj kutusu arızalı veya şarj soket kısmı değişmesi gerekebilir.

  8. Lenovo Kulaklık Ped Değişimi : Yıpranmış veya hasar görmüş kulaklıklarınızın ped değişimini yaparız.

Bu arızaların çoğu, bazı temel adımlar veya profesyonel bir tamir hizmeti ile çözülebilir. Ancak, bazı durumlarda hasarın ciddiyetine bağlı olarak tamir veya değiştirme gerekebilir.

 

Teknik servisimizdeki Lenovo Kulaklık tamir hizmetleri

 1. Lenovo Legion H500 Pro

 2. Lenovo Yoga ANC Kulaklık

 3. Lenovo ThinkPad X1 ANC Kulaklık

 4. Lenovo LivePods LP1

 5. Lenovo HF130

 6. Lenovo HD300

 7. Lenovo QT81

 8. Lenovo Air TWS

 9. Lenovo HD100

 10. Lenovo Pro ANC Kulaklık

 11. Lenovo Yoga ANC Kulaklık

 12. Lenovo Smart Wireless Earbuds

 13. Lenovo Gaming GXD0T69863

 14. Lenovo HF100

 15. Lenovo Sports BT

 16. Lenovo XT91

 17. Lenovo HF180

 18. Lenovo HE05

 19. Lenovo HF120

 20. Lenovo HT28

 

Teknik servislerimizde arızalı kulakiçi ve kulaküstü Lenovo kulaklıklarınızı tamir ediyoruz. Bozuk kulaklıklarınızı bize tamir için kargo ile gönderebilir ya da size en yakın teknik servisimize getirebilirsiniz.

51ShNN80QgL._AC_UF1000,1000_QL80_-744x1000.jpg
145057395_max.jpg
bottom of page