top of page

Beats Kulaklık Tamiri Ve Beats Kulaklık Servisi

Beats kulaklıklarında karşılaşılabilecek yaygın arızalar şunlardır:

  1. Beats Bir taraftan Ses Gelmiyor veya Zayıf: Kulaklıklardan hiç ses gelmemesi veya sesin düşük olması, genellikle pilde sorun olabilir, bağlantılarda veya cihaz ayarlarında bir sorundan kaynaklanır. Ayrıca, kulaklıkların ses çıkışını engelleyen bir engel olabilir.

  2. Beats Mikrofon Sorunları: Kulaklık mikrofonunun çalışmaması veya düşük ses seviyeleri ile iletişim sırasında sorunlar, bağlantı sorunlarından, mikrofonun fiziksel hasarına kadar çeşitli nedenlerle olabilir.

  3. Beats Bağlantı Sorunları: Kulaklıkların cihaza sağlam bir şekilde bağlanmaması veya bağlantıda sürekli kesilmeler yaşanması, kulaklıkların işlevselliğini etkileyebilir. Bu sorunlar genellikle kulaklık fişinin veya cihazın bağlantı noktasının hasar görmesinden kaynaklanabilir.

  4. Beats Bluetooth Bağlantı Sorunları: Beats kulaklıklarında Bluetooth bağlantı sorunları yaşanabilir. Bu sorunlar, cihazlar arasındaki eşleşme sorunları, Bluetooth sinyal gücü veya pil sorunlarından kaynaklanabilir.

  5. Beats Kafabandı kırılması: Kulaklıkların düşmesi, ezilmesi veya suya maruz kalması gibi fiziksel hasarlar, kulaklıkların işlevselliğini etkileyebilir ve çeşitli arızalara yol açabilir.

  6. Beats batarya pil problemi : Beats kulaklığınız enerji almıyor veya şarj almıyor ise pil değişimi gerekli olabilir.

  7. Beats kulakiçi şarj kutusu çalışmıyor : Şarj kutusu arızalı veya şarj soket kısmı değişmesi gerekebilir.

  8. Beats Ped Değişimi : Yıpranmış veya hasar görmüş kulaklıklarınızın ped değişimini yaparız.

Bu arızaların çoğu, bazı temel adımlar veya profesyonel bir tamir hizmeti ile çözülebilir. Ancak, bazı durumlarda hasarın ciddiyetine bağlı olarak tamir veya değiştirme gerekebilir.

 

Teknik servisimizdeki Beats tamir hizmetleri

Beats Fit Pro tamiri

Beats Studio 3 tamiri

Beats Studio Pro tamiri

Beats Studio Buds tamiri

Beats Studio Buds Plus tamiri

Beats Powerbeats Pro tamiri

Beats Flex tamiri

Beats Solo 3  tamiri

Beats Solo kulaklık tamiri

Beats studio kulaklık tamiri

Beats pad ve sünger değişimi

Teknik servislerimizde arızalı Beats kulakiçi ve kulaküstü kulaklıklarınızı tamir ediyoruz. Bozuk kulaklıklarınızı bize tamir için kargo ile gönderebilir ya da size en yakın teknik servisimize getirebilirsiniz.

MJ503_edited.png
bottom of page